Casa Superior Na Praia De Sao Francisco Do Sul
| Wi-Fi | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Prainha απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από το διαμέρισμα Casa Superior Na Praia De Sao Francisco Do Sul με 2 υπνοδωμάτια.
Αυτό το διαμέρισμα 70 τ.μ. Απέχει μόλις 15 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης.
Το διαμέρισμα διαθέτει μπαλκόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας.
Η μικρή κουζίνα διαθέτει ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο για τους επισκέπτες.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Praia de Ubatuba2033 χλμ.
- Nossa Senhora Dos Navegantes1759 χλμ.
- Παραλία Itaguacu Beach4011 χλμ.
- Koko Bambuu2494 χλμ.
- Univille4742 χλμ.
- Igreja Nossa Senhora dos Navegantes1813 χλμ.
- Prainha2711 χλμ.
- Sambaqui2944 χλμ.
- Enseada Beach1842 χλμ.
- Instituto Federal Catarinense4386 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Joinville-Lauro Carneiro de Loyola68 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Casa Superior Na Praia De Sao Francisco Do Sul;
Θα χρειαστείτε 15 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Casa Superior Na Praia De Sao Francisco Do Sul στο κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Casa Superior Na Praia De Sao Francisco Do Sul;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Casa Superior Na Praia De Sao Francisco Do Sul αποτελεί 26$. - ❓
Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το διαμέρισμα Casa Superior Na Praia De Sao Francisco Do Sul;
Το το διαμέρισμα Casa Superior Na Praia De Sao Francisco Do Sul παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο διαμέρισμα;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο διαμέρισμα.